Haber

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit Kırsal Mahalleleri Ziyaret Etti

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, ilçenin kırsal mahallelerinden Değirmençay ve Karahacılı’yı ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü. Hayata geçirilen projeler ve yürütülen çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendiren Başkan Özyiğit, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de dinledi.

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, vatandaşların hizmetlerle ilgili görüşlerini almak ve taleplerini dinlemek amacıyla düzenli olarak kırsal mahallelere ziyaretlerini sürdürüyor.

Yenişehir’in tüm mahallelerini kapsayan eşitlikçi bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Önder Abdullah Özyiğit, “Sizinle birlikte sorunlarınızı dinlemek, taleplerinizi yerine getirmek ve yaşam kalitemizi yükseltmek için buradayız. Sizlerle birlikte. , Yenişehir’i daha da güzelleştirecek ve geliştireceğiz.” Kaliteli ve kaliteli hizmet vermek için tüm imkanlarımızla üzerimize düşen görevi yapmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda kırsal mahallelerimizin ihtiyaçlarını da ihmal etmeden sürdürülebilir projeler geliştirmeye çalışıyoruz. Yanımızda olduğunuz için size ve muhtarlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Pazar günü yapılacak seçimlerde vatandaşlara sandık başına gitmeleri ve oy kullanmaları çağrısında bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Özyiğit, “İrademizi sandığa yansıtıp nasıl yönetileceğimize karar vermemiz gerekiyor. Sandık ülkemize, şehrimize hayırlı olsun. Baharın yine geleceğine inanıyorum.”

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de 14 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle bayanlara lavanta hediye ederek günü kutladı.

habersaricakaya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu